آکادمی اکوتوریسم ژوان آگرین

دوره راهنمایان طبیعت گردی

شرایط ثبت نام:
دارندگان مدرک لیسانس و بالاتر در هررشته ای و همچنین دانشجویان ترم پنجم به بعد می توانند در دوره بین المللی راهنمایان طبیعت گردی شرکت کنند.
کارت  بین المللی تور لیدری برای فعالیت رسمی و قانونی در حوزه راهنمای گردشگری موردنیاز است. کارت و مدرک تور لیدری ، میتواند رزومه شما را برای فعالیت در موسسات گردشگری بین المللی و دریافت پذیرش و بورسیه تحصیلی در مقاطع  ارشد و دکترای رشته های مرتبط با گردشگری محیط زیست و جغرافیا در دانشگاه های کانادا و اروپا تقویت کند و فرصت های کسب و کار هیجان انگیزی برایتان به ارمغان آورد.با استفاده از این کارت می توانید در حوزه تورهای ورودی و خروجی و همچنین تورهای طبیعت گردی فعالیت کنید.

کارت تورلیدری به افرادی تعلق می گیرد که بعداز گذراندن دوره تخصصی ۶ الی ۸ ماهه  در آزمون جامع گردشگری پذیرفته شوند.

سرفصل دروس دوره توسط وزارت میراث  فرهنگی گردشگری صنایع دستی دستی تعریف شده است.در آکادمی اکوتوریسم ژوان آگرین این سرفصل توسط بهترین اساتید داخلی و خارجی تدریس میشود.
آزمون جامع راهنمایان طبیعت گردی هر ۶ماه یک بار بصورت سراسری در مراکز استان ها توسط وزارت گردشگری برگزار میگردد.افرادی که دوره راهنمایان طبیعت گردی را در یکی از موسسات مجاز آموزش گردشگری گذرانده اند توسط موسسه به وزارت گردشگری معرفی شده و می توانند در آزمون جامع شرکت کنند.
با ما در ارتباط باشید
ارسال از طریق واتساپ